با شال بافت استایل خود را به روز کنید

شال بافت

شال بافت

به جرات میتوان گفت شال بافت نه تنها به عنوان یک پوشاک بلکه بیشتر به عنوان اکسسوری استفاده میشود. گاهی اوقات افراد هنگام خرید بیشتر به این نکته توجه میکنند که شال مورد نظر به تیپ آنها یک حالت متفاوت دهد تا اینکه آنها را گرم کند. بعضی از شال ها هم آنقدر در بین تار و پود بافته شده آنها فضا هست که سرما به راحتی از آنها عبور و مرور میکند اما با این اوصاف ترند هستند و افراد آنها را با جان و دل خریداری میکنند. خب شما اهل شال بازی هستید؟ یعنی با آمدن زمستان ذوق این را دارید که قرار است استایل شما یه تغییر اساسی برای خود ببیند؟ اگر جزو افرادی هستید که این اخلاق را دارند پس بدانید که شما نیز یک شال باز هستید و خرید شال برای شما بسیار لذت بخش است.

استایل شما با شال بافته شده

شال بافتنی در کنار سایر لباس های زمستانی با آمدن فصل سرد رنگ و بوی خاصی را به استایل شما میبخشد. رنگ هایی که با آن شال ها را میبافند میتواند طیف روشن و تیره داشته باشد که هر کدام بنا بر سلیقه شما میتواند انتخاب مناسب باشد. شال ها هم میتوانند دست بافت و هم به صورت ماشین بافت باشند که هر دو جذابیت خاص خودشان را دارند. صحبت از رنگ شد جا دارد بگوییم اگر دوست دارید یک حالت متفاوت خاص داشته باشید رنگ شال را متفاوت از سایر لباس های خود مثل پالتو، کیف و کفش و سایر اکسسوری ها انتخاب کنید. اگر هم میخواهید ظاهری معمولی تر و شیک تر داشته باشید رنگ آن را متناسب با سایر لوازم خود انتخاب کنید و این گونه هارمونی مورد نظر خود را در هنگام خرید تکمیل کنید.


شال بافت مشکی رینگی

خرید شال بافت


شال بافت ساده

همان ابتدا به این موضوع اشاره داشتیم که شال بافت دنیای متنوعی دارد که در این دنیا از آن نه تنها به عنوان پوشاک بلکه بیشتر به عنوان اکسسوری استفاده میشود. یکی از انواع آن که بسیار کاربردی میباشد، شال ساده است. شال های ساده چه به صورت دستباف چه به صورت ماشینی هم از لحاظ طیف رنگی یک دست هستند و هم از نظر نوع بافت به صورت ساده کاموا از زیر و رو رد شده است و یک شال بلند را حاصل کرده است. شما اگر میخواهید از آن بیشتر به عنوان گرم شدن استفاده کنید این نوع شال ها انتخاب بسیار مناسبی هستند. طول آنها بلند است و راحت یک دور اطراف گردن شما میزنند و آن را روی بینی نیز میتوانید بکشید و حسابی گرم شوید. مخصوصا مشکی این مدل بافت چون به اکثر رنگ ها می آید بسیار پرطرفدار است.

شال بافت با طرح برجسته

این نوع شال بافت چند وقتی میشود که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این مدل بر روی شال طرح های برجسته مختلفی به صورت های متفاوت قرار میگیرد که همان باعث میشود شال بیشتر جلوه کند. معمولا شال هایی که به صورت رینگی هستند بیشتر دارای این طرح های برجسته میباشند. این نوع شال ها اگر چه گرما بخشی خوبی دارند اما نسبت به مدل قبلی سوراخ هایی در بین بافت برای زیبا تر شدن وجود دارد. به همین دلیل این مدل بیشتر حالت اکسسوری نیز دارد.


شال و کلاه بافت سفید

خرید شال و کلاه بافت


چه رنگ شال بافت به ما می آید؟

در هنگام خرید شال بافتنی بهتر است به رنگ پوست خود توجه کنید. معمولا کسانی که رنگ پوست روشن دارند بهتر است رنگ های تیره و جیغ را خریداری کنند و کسانی که رنگ های تیره تر دارند از رنگ های روشن استفاده کنند. همیشه تضاد یک جذابیت خاص ایجاد مینماید که این مسئله در خرید شال نیز صدق میکند. این را هم بگوییم شما میتوانید شال را با کلاه خود نیز ست کنید و به طور کلی از شال و کلاه ست استفاده کنید. همانطور که ملاحظه کردید دنیای مد در این زمینه آنقدر جای مانور دارد که از بابت استایل خیالتان راحت باشد. با توجه به آنچه گفته شد اگر میخواهید در این زمینه خرید داشته باشید بهتر است به سایت کلاه بازی مراجعه کنید و در دسته شال های بافت انواع آن را ملاحظه کنید. به راحتی میتوانید خرید اینترنتی از سایت انجام دهید و بدون اینکه دردسر بیرون رفتن برای خرید داشته باشید همان چیزی که مد نظرتان است را در بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه نمایید.

تهیه و تنظیم : سایت کلاه بازی

مدیر سایت
ارسال دیدگاه