آشنایی با کلاه لئونی

کلاه لئونی

کلاه لئونی

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که هنگام خرید کلاه؛ به گوش تان اسم کلاه لئونی خورده باشد. کلاه لئونی یکی از کلاه های رایج و مورد استفاده است. کلاه شاید در قدیم به عنوان یک محافظ برای سر مخصوصا در برابر سرما به کار می رفت اما در دنیای امروز کلاه بیشتر از آنکه جنبه ی حفاظتی داشته باشد جنبه ی زیبایی دارد. کلاه لئونی هم از این قاعده مستثنی نیست. اگر از جنس زمستانی آن که جز کلاه بافت به حساب می آید فاکتور بگیریم نوع کلاسیک آن که مناسب فصل گرم سال است، به عنوان یک اکسسوری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما یک کلاه باز حرفه ای باشید قطعا یک کلاه لئونی را در کلکسیون کلاه های خود دارید. استفاده از کلاه قدمت تاریخی دارد. در گذشته کلاه به این شکل مرسوم بود که دور تا دور آن را لبه ای فرا می گرفت. این لبه همچون سایبان عمل می کرد. در مدل لئونی چنین لبه ای وجود ندارد. در این مدل لبه به سمت بالا تا می خورد. فرقی نمی کند مدل زمستانه آن باشد یا تابستانه. در هر دو این تا خوردگی وجود دارد.

تفاوت ساختار انواع کلاه لئونی

در این بخش می خواهیم تفاوت ساختار کلاه لئونی مناسب برای تابستان را با مدل مناسب برای زمستان بگوییم. به طور کلی این نوع کلاه مثل کلاه های اولیه دارای لبه در دور تا دورش نیست. علاوه بر کلاه های طرح اولیه به مرور کلاه کپ ها روانه ی بازار شدند. یکی از انواع مشهور کپ ها کلاه بیسبالی است که بدون شک در هر خانه ای یک عدد از آن پیدا می شود. مدل تابستانی لئونی بسیار شبیه به کپ است. با این تفاوت که سایبان در آن وجود ندارد و لبه همچنان به سمت بالا همانند مدل زمستانه که بافتنی است تا خورده است. از شش تکه ساخته شده و در قسمت بالا به هم رسیده اند. معمولا از جنس نخ هستند و همانطور که می توانید از کلاه بیسبالی در تابستان استفاده کنید و گرما شما را اذیت نکند، از لئونی هم می توانید بدون نگرانی استفاده کنید. در طرح ها و رنگ های شاد تابستانی می توانید آن ها را بخرید. حال که با کلاه لئونی آشنا شدید می خواهیم در مورد یک سوال مهم که از طرف مشتریان اغلب پرسیده می شود صحبت کنیم.


کلاه لئونی مشکی حلقه دار

برای خــرید کلیک کنید >>  خرید کلاه لئونی مشکی << برای خــرید کلیک کنید


سوال رایج شما

اغلب مشتریان می گویند کلاه به آن ها نمی آید، می خواهیم بگوییم چنین چیزی وجود ندارد، شما باید بدانید که چطور کلاه درست که به چهره شما می آید را انتخاب کنید. مانند خرید کفش، لباس و سایر پوشاک در هنگام خرید کلاه باید بدانید چه مدل و رنگی به شما می آید و هدف شما از خریدن آن چیست؟ باید تصمیم بگیرید که چه سبکی را می خواهید انتخاب کنید. در قسمت بالا به این موضوع اشاره کردیم که بین کلاه های مختلف شاید تفاوت خیلی کوچکی وجود داشته باشد اما همان تفاوت کوچک باعث می شود هدف استفاده از آن کلاه تغییر کند. برای مثال نوع نخ مورد استفاده اگر تغییر کند، کلاه لئونی متناسب دو فصل مختلف می شود. اگر کلاه بیسبالی را انتخاب کنید ویزور آن مانع از رسیدن نور خورشید به چشم شما می شود. در صورتی که لئونی تابستانی را به آن ترجیح دهید تیپ کلاسیک زده اید. می بینید؟ با تغییر کوچک اهداف استفاده کاملا تغییر می کند پس باید بدانید برای چه هدفی، چه مکانی، چه لباسی و… می خواهید کلاه را انتخاب کنید. در زیر تعدادی سوال آوردیم که بهتر است در هنگام خرید کلاه از خود بپرسید:

۱. برای استفاده روزانه آن را خریداری می کنید یا برای مکان های خاص؟

۲. به عنوان اکسسوری آن را خریداری می کنید یا با هدف محافظت از پوست؟

۳. کدام فصل می خواهید آن را بپوشید؟

زمانی که به سوال های بالا ‌پاسخ دادید بدون شک انتخاب لذت بخش و درست تری خواهید داشت. اگر هم اهل کلاه بازی هستید و عاشق افزودن کلاه به کلکسیون خود یادتان باشد همیشه به مجله های زیبایی و مد سر بزنید تا بدانید کدام رنگ ها‌ و طرح ها ترند سال هستند. ما در کلاه بازی کلاه لئونی و انواع دیگر کلاه ها را با بهترین کیفیت به شما عرضه می کنیم.

کلاه لئونی چیریکی

برای خــرید کلیک کنید >>  خرید کلاه لئونی چیریکی << برای خــرید کلیک کنید

تهیه و تنظیم : سایت کلاه بازی

مدیر سایت
درباره ما
ارسال دیدگاه